Geslaagd: Jan (21 jaar)

Jan (uit Vreeland) is geslaagd bij MotoJon Motorrijles!

Volgende rijder «      Alle rijders      » Vorige rijder
Jan uit Vreeland is geslaagd bij MotoJon Motorrijschool
Toen ik 16 werd kocht ik met veel plezier een schakelbrommer (Aprilia sx 50) na de vele verhalen van mijn vader over de mooie brommertijd die hij had gehad.
Ik reed er in principe elke dag op naar school en in het weekend ging ik vaak naar meetings waar ik samen met tientallen anderen mooie routes ging rijden. Ik reed met mijn brommer het hele land door en kreeg hierdoor al snel de kriebels om met een motor hetzelfde te doen. Ik wilde daarom zo snel mogelijk mijn A1 motorrijbewijs halen om direct te kunnen rijden. Ik zag hier uiteindelijk van af omdat mijn brommer, (inmiddels licht opgevoerd) al bijna net zo hard ging als een A1 motor.

Ik haalde snel mijn autorijbewijs en bedacht dat ik op mijn 21ste voor een code 80 rijbewijs zou gaan, omdat ik zag dat er op een A2 al mooie motoren beschikbaar waren en ik dan na een paar jaar rijden voor iets zwaarders zou kunnen gaan. Dit is nu gelukt en ik heb erg veel zin om weer lange ritten te rijden, nieuwe mensen te ontmoeten en vrienden te maken net als tijdens mijn brommertijd.

Ik weet zeker dat ik enorm veel lol ga beleven aan mijn motorrijbewijs.

Groetjes


Jan Driessen
Slagingspercentage verkeersdeelname in 2025 (2 examens)
 100% 

Slagingspercentage verkeersdeelname in 2024 (100 examens)
 94% 

Kijk voor het hoge slagingspercentage bij MotoJon op de CBR site.

Lycha is de laatst geslaagde rijder bij MotoJon. Gefeliciteerd!
Lycha uit Huizen is geslaagd bij MotoJon Motorrijschool

Volg MotoJon op Facebook en Instagram.