Geslaagd: Eva (31 jaar)

Eva (uit Hilversum) is geslaagd bij MotoJon Motorrijles!

Volgende rijder «      Alle rijders      » Vorige rijder
Eva uit Hilversum is geslaagd bij MotoJon Motorrijschool
Hallo!

Ik ben Eva. Van jongs af aan droomde ik al van een motor, maar het kwam er maar niet van. Tot een aantal maanden geleden. Met goede moed, en nul ervaring, boekte ik een proefles. Ik was meteen verkocht!

Na een paar lessen hoorde ik dat de zus van Jon besloot haar motor te verkopen en die heb ik meteen overgenomen. Vanaf dat moment wist ik het zeker: ik ga hoe dan ook dat rijbewijs halen.

En nu, vele lessen later, is het eindelijk zover: ik heb mijn rijbewijs! Ik heb ontzettend genoten van de rijlessen. Jon en Dennis hebben beiden een heel eigen manier van lesgeven. Juist die combinatie zorgt ervoor dat je met vol vertrouwen de weg op gaat. Dennis legt alles rustig uit en beantwoordt al je vragen, terwijl Jon je echt aan het denken zet met de vraag: "Waarom deed je dat zo?"

Nu is het tijd om mooie ritten te gaan maken op mijn motor! Twijfel je nog of je moet beginnen? Gewoon doen! En voor iedereen die binnenkort examen heeft: heel veel plezier! Want succes wensen, dat doen we mij MotoJon niet, rijden kan je namelijk al als je examen doet!


Eva Rietveld
Veeel plezier op de MT03 van Sonja, Eva. En bedankt voor je gezelligheid namens Dennis en mij.
Slagingspercentage verkeersdeelname in 2026 (65 examens)
 93% 

Slagingspercentage verkeersdeelname in 2025 (56 examens)
 94% 

Kijk voor het hoge slagingspercentage bij MotoJon op de CBR site.

Stan is de laatst geslaagde rijder bij MotoJon. Gefeliciteerd!
Stan uit Huizen is geslaagd bij MotoJon Motorrijschool

Volg MotoJon op Facebook en Instagram.