Marloes (uit Maartensdijk) is geslaagd bij MotoJon Motorrijles!
Slagingspercentage verkeersdeelname in
2025 (
14 examens)
Slagingspercentage verkeersdeelname in
2024 (
100 examens)
Kijk voor het hoge slagingspercentage bij MotoJon op de
CBR site.
Maartje is de laatst geslaagde rijder bij MotoJon. Gefeliciteerd!

En hoewel ik tijdens de lessen vaak te veel nadacht was het vanaf het begin superleuk. Die ene weg richting anna's hoeve was precies waarvoor ik voor mn motorrijbewijs wilde gaan.
En dank zij de kritische en nuchtere opmerkingen van jon geniet ik nu ruim 2 maand al van mn bmw en alle vrijheid van het rijden.
Maar nu komt het. Ik verstuur je deze mail nu pas omdat ik na de rit zondag een toevoeging heb.
Ik heb een ongeluk gehad zondag bij een stoplicht waar ik als 2de stil stond te wachten. De volvo voor mij word voorbij geschoten door een polo die schuin op de kruising stilstaat en de deur opengooid.
Vervolgens komt de volvo plankgas achteruit en knalt me onderuit en duwt mn bmw een stuk over de weg achteruit.
Ik ben van mn motor opzij gerold naar de stoep. Ik heb eigenlijk niks op n gekneusde nier en zere spieren na.
En daar moet ik jou voor bedanken.
Ik stond door jou lessen op een auto-afstand te wachten, en precies dat heeft ervoor gezorgd dat ik kon reageren en me van de auto kon wegrollen.
Over een dag of tien ben ik weer helemaal oke en stap ik gewoon weer op. De bestuurder wordt vervolgd na verlaten van het ongeluk.
Mn motor is niet volledig kapot maar moet n nieuw voorwiel krijgen die is verbogen.
Mijn pa reageerde precies wat ik denk over je lessen. Wat een topleraar dat hij zo duidelijk aanleert hoe je defensief rijd.
Succes met je lessen en echt onwijs bedankt!
Groeten
Marloes Kelly