Willemijn (uit Utrecht) is geslaagd bij MotoJon Motorrijles!
Slagingspercentage verkeersdeelname in
2025 (
35 examens)
Slagingspercentage verkeersdeelname in
2024 (
100 examens)
Kijk voor het hoge slagingspercentage bij MotoJon op de
CBR site.
Lotte is de laatst geslaagde rijder bij MotoJon. Gefeliciteerd!

Motorrijden bleek minstens zo leuk als ik me had voorgesteld, dus ik ging meteen door met lessen.
Jon geeft op een heel relaxte manier les en geeft je het vertrouwen dat je het kan. Zijn enthousiasme en passie voor motorrijden werken aanstekelijk. Regelmatig kreeg ik een grappige opmerking te horen door mijn oortje en vaak baalde ik dat ik niks terug kon zeggen. Jon merkte dat natuurlijk meteen op ‘Vervelend hè dat je niks terug kan zeggen’. Jon gebruikt veel anekdotes van andere lessers over hoe het wel of niet moet. Ik ben benieuwd of ik nog genoemd ga worden in zijn lessen. En als dat zo is dan hoop ik natuurlijk dat het een voorbeeld is van hoe het wel moet ;-).
Voor mijn rijexamen hebben we nog een tourrit naar IJmuiden gemaakt met een groep. Voor het eerst een langere rit maken met een groep was super leuk en gaf veel zelfvertrouwen voor het examen.
Nu een week na het rijexamen ben ik voor het eerst op de motor naar mijn werk gereden. Wat een kick! Ik zat het eerste uur nog te stuiteren van de adrenaline. Aan het eind van de zomervakantie ga ik een week met de motor naar Wales met Jon en een groep vrienden. Ik heb er heel veel zin in en vind het ook heel spannend. De komende tijd wil ik daarom veel kilometers maken op mijn Yamaha Thundercat.
Bedankt Jon voor je ongezouten mening en droge humor en het vertrouwen dat je me gaf. Ik ben erg blij dat Floris jou heeft aangeraden en dat ik mee mag op motorvakantie.
Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogogogoch here we come!
Willemijn Zeilstra